ВНД

Довірте Ваше здоров'я нашим докторам

Ми піклуємося про найцінніше

Записатися на прийом

Наші послуги

Сучасне обладнання

Надійні діагностичні технології

Записатися на прийом

Наші послуги

Клініка для всієї родини

Щира увага до Вашої дитини

Записатися на прийом

Наші послуги

Звоніть (безкоштовно по Україні)

Надішліть нам е-мейл

Відвідайте нас

пр. Б. Хмельницького, 42

бул. 30-річчя Перемоги, 3/1

Лікувально-діагностичний центр в Мелітополі

Медичні послуги всім, хто піклується про своє здоров’я, і не хоче давати хвороб навіть найменшого шансу на успіх

Виїзд додому

Ви можете викликати додому педіатра, сімейного лікаря або бригаду для забору аналізів в Мелітополі і Мелітопольському районі. У медиків нашого центру є необхідне обладнання, щоб проводити діагностику і призначати лікування вдома.

Лабораторна діагностика

Одна з кращих українських лабораторій виконує медичні аналізи для діагностичного центру «Лер-клінік» і забезпечує персонал клініки точною і конфіденційною інформацією про здоров’я пацієнтів

ЕКГ

Електрокардіографія – це аналіз, який показує всі недоліки роботи серцевого м’яза і забезпечує кардіологів необхідною інформацією. Сучасне обладнання та досвідчені уважні кардіологи у Вашому розпорядженні.

УЗД

За допомогою американського УЗД сканера LOGIQ C5 Premium ви отримаєте знімки найвищої якості. Система TruAccess допоможе довести знімки до ідеального стану. Після завершення УЗД наш фахівець внесе потрібні поправки, щоб допомогти доктору поставити найточніший діагноз.

Інноваційні методи

Наші послуги

0% Сервіс
0 Пацієнтів на рік
0 Послуг
0 Видів лабораторних досліджень

Професіонали

Наші лікарі

Ошлакова (Сердюк) Катерина Григорівна

Ошлакова (Сердюк) Катерина Григорівна

Проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань у дітей і дорослих. Забезпечує турботу про здоров'я всіх членів сім'ї, враховуючи індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Марциник Євген Миколайович

Марциник Євген Миколайович

Лікар ендокринолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри ендокринології ДДМА МОЗ України, автор понад 87 друкованих праць. Бере участь в науково-дослідних заходах і клінічних розробках в області ендокринології. Спеціалізується на лікуванні цукрового діабету, ожиріння, захворювань щитовидної залози, наднирників та інших ендокринних органів

Кушніренко Інеса Василівна

Кушніренко Інеса Василівна

Старший науковий співробітник, доктор медичних наук, лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії. Стаж наукової роботи - з 2006 року. Науковий напрямок: захворювання шлунка і дванадцятипалої кишки з урахуванням аспектів коморбидности в їх перебігу, зокрема метаболічних розладів, ожиріння, а також опортуністичні інфекції верхнього відділу травного тракту - кандидозні ураження слизової оболонки з вивченням імунологічної реактивності макроорганізму, стану поліморбідності і впливу коморбідних факторів на перебіг захворювання.

Пахольчук Ольга Петрівна

Пахольчук Ольга Петрівна

Прийом веде доцент кафедри факультетської педіатрії, кандидат медичних наук, член Асоціації педіатрів України, член Європейської асоціації алергологів та клінічних імунологів (EAACI) Пахольчук Ольга Петрівна.

Панферов Максим Юрійович

Панферов Максим Юрійович

Панферов Максим Юрійович лікар УЗД 1-ої категорії, закінчив Запорізький медичний університет у 2001 році за спеціальністю «Лікувальна справа». Стаж роботи...

Лисецька Олена Вікторівна

Лисецька Олена Вікторівна

Лисецька Олена Вікторівна лікар дитячий кардіоревматолог, Напрямки роботи проводить функціональну діагностику серця у дитини; проводить зняття електрокардіограм; займається лікуванням вроджених...

Малярчук Наталія Олександрівна

Малярчук Наталія Олександрівна

Малярчук Наталія Олександрівна лікар акушер-гінеколог Вересень 1997 р. – червень 2003 року Запорізький державний медичний університет, медичний факультет (лікувальна справа),...

Про нашу клініку

Свіжі новини

Поширені запитання

Є питання?

Записуйтеся на прийом до потрібного Вам лікаря по телефону 800 30 70 70 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Лабораторія в Ler-clinic працює 7 днів на тиждень. Забір аналізів здійснюється з 7.00-16.00. Направітельний бланк оформляється на рецепції клініки, потім медсестра проводжає Вас в маніпуляційний кабінет, де здійснюється взяття біологічного матеріалу. Уточнюючі питання по телефону 0 800 30 70 70 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Кабінет ультразвукової діагностики і електрокардіографії в Ler-clinic працює 7 днів на тиждень, в будні дні з 8.00-18.00, у вихідні дні – за попереднім записом. Під час запису медсестра докладно розповість про те, як потрібно підготуватися до дослідження. Запис по телефону 0 800 30 70 70 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України ).

У Ler-clinic існує лояльна система знижок, щомісяця ми обов’язково тішимо наших пацієнтів вигідними пропозиціями.