ЕКГ

ЕКГ

Пройти ЕКГ в Мелітополі в лікувально-діагностичному центрі “Лер-Клінік”

Електрокардіографія – це аналіз, який показує всі недоліки роботи серцевого м’яза і забезпечує кардіологів необхідною інформацією.

Для дійсно якісної ЕКГ в Мелітополі потрібне сучасне обладнання і уважні сумлінні фахівці, яких в нашому місті відшукати непросто. В лікувально-діагностичному центрі “Лер-Клінік” досвідчені кардіологи в Мелітополі завжди готові провести ЕКГ в світлих зручних кабінетах, обладнаних за останнім словом медицини.

ЕКГ в м Мелітополь – це найкращий спосіб для кардіологів заздалегідь виявити і попередити пацієнтів про проблему з серцем, а після призначити компетентну лікування або правильну профілактику. ЕКГ відображає різницю потенціалів, які виникають в певні моменти роботи серця, а це дає чітке розуміння фізичного стану серця і порушень провідності.

Кардіолог “Лер-Клінік” в Мелітополі за результатами ЕКГ також може виявити гострі хронічні хвороби або, навпаки, внесердечние захворювання, такі як тромбоемболія.

Пройти електрокардіографію в Мелітополі і вислухати якісне висновок від фахівця “Лер-Клінік” – значить вилікувати свій серцевий недуга, не доводячи його до хронічної або необоротної стадії. Кардіологи клініки пропонують свої послуги і гарантують зрозумілу розшифровку результатів ЕКГ, перевірені висновки з аналізу та максимально ефективне лікування з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта.

ЭКГ
Номер дослідження Найменування дослідження (УЗД внутрішніх органів) Ціна прайс, грн
750 Електрокардіограма 120

Замовити ЕКГ в Мелітополі на будинок можна кожен день, просто зателефонувавши в реєстратуру і продиктувавши деякі зі своїх персональних даних, таких як повне ім’я та прізвище, вік і адресу хворого.

ЕКГ це електрокардіографія, яку призначають людям із серцевими патологіями. Лікар кардіолог дасть детальну її розшифровку і або призначить додаткове обстеження, або призначить відповідне лікування і рекомендації.

Процедура електрокардіографії на дому в Мелітополі здійснюється кваліфікованим лікарем кардіологом. Після того, як отримані її результати, лікар на місці дає розшифровку того, що виявило обстеження. Після цього, проводиться комплексний огляд пацієнта. При відповідних показаннях, можлива невідкладна госпіталізація пацієнта

Причини пройти процедуру ЕКГ

Періодично проходити обстеження за допомогою ЕКГ не завадить навіть здоровій людині. Профілактика захворювань серця і судин дуже важлива для кожної людини, так як за результатами проведених досліджень було виявлено, що саме через серцево-судинних захворювань спостерігається висока смертність.

Для людей з такого роду захворюваннями дуже важливо:

  • вчасно проходити планове обстеження
  • перманентно контролювати хід лікування і вживати заходів запропоновані лікарем щодо профілактики можливих ускладнень
  • зацікавленість самого пацієнта в якнайшвидшому одужанні

Електрокардіографію можна проводити як дорослим так і дітям.

Процедура ЕКГ не відніме у пацієнта багато часу. До грудній клітці пацієнта, а так само до зап’ясть і в область гомілки прикріплюється кілька датчиків, які зчитують інформацію про роботу серцевого м’яза. Тривалість даної процедури становить від однієї до трьох хвилин. Процедура електрокардіографії в Мелітополі абсолютно безболісна.

До проведення електрокардіографії протипоказань немає. Її можна проходити навіть під час вагітності. Більш того, всім пацієнткам при постановці на облік по вагітності, електрокардіографія проводиться в обов’язковому порядку.