Внутрішньом’язові, внутрішньовенні ін’єкції, вливання

Внутрішньом’язові, внутрішньовенні ін’єкції, вливання

ПРАЙС-ЛИСТ

на виконання сестринських маніпуляцій в Мелітополі

Найменування послуги Ціна, грн
Ін’єкція внутрішньом’язова 20,0
Ін’єкція підшкірна 20,0
Ін’єкція внутрішньовенна 50,0
Вливання внутрішньовенне 100,0

Хвороба – стан, яке здатен застати нас зненацька. Звичайно ж, ми біжимо до лікаря з бажанням скоріше вилікуватися, але іноді перорального прийому медикаментозних препаратів може не вистачити. Деяким призначають курс внутрішньом’язових ін’єкцій, хтось потребує внутрішньовенному введенні препаратів, а кому-то і зовсім потрібні внутрішньовенні вливання (крапельниці).

І в цій ситуації – довіртеся нашого персоналу, справжнім професіоналам своєї справи, які мають індивідуальним і доброзичливим підходом до Вас

!!! Всі маніпуляції, пов’язані з введенням лікарських препаратів, здійснюються тільки за наявності направлення, завіреного підписом і печаткою лікуючого лікаря.

Уколи в маніпуляційної в Мелітополі

Уколи в маніпуляційної в Мелітополі – це одна з послуг, що надаються нашою клінікою. Це навіть добре, коли ін’єкції буде робити кваліфікований фахівець – Ви отримуєте стовідсоткову гарантію того, що укол буде зроблений на належному рівні, лікарський засіб потрапить організм і почне діяти. А на Вашій шкірі не залишиться видимих синців або пошкоджень, які могли б утворитися в разі виконання уколу непрофесіоналом.

Не секрет, що укол вважається ефективним засобом у багатьох терапевтичних процедурах. Введення медичного препарату може бути внутрім’язовим або ж внутрішньовенним, але в будь-якому випадку дія починається швидше і проходить інтенсивніше в порівнянні з іншими способами введення лікарського засобу в організм (наприклад, пероральним).

Для якнайшвидшого оздоровлення слід коректно робити уколи, що під силу нашим кваліфікованим фахівцям, які мають багатий досвід в цій справі. Природно, що перед уколом необхідно вірне призначення лікарського засобу, проведення сучасної діагностики і тільки потім вже робиться на професійному рівні сам укол.

Спеціаліст, який робить ін’єкції в Мелітополі обов’язково проведе уважний огляд, він буде вести себе по відношенню до Вас з найвищою доброзичливістю, піклуванням і повагою. І це не данина рекламному ходу – хороший і професійний лікар завжди від душі радий допомагати людям. У цьому ви переконаєтеся самостійно.

Сама процедура уколу НЕ буде тривалою – у наших фахівців, так би мовити, «рука набита». Ви приємно здивуєтеся тим рівні відповідальності до своєї роботи, який демонструють професіонали, що працюють в нашій клініці. Укол для Вас буде безболісним і не принесе відчуттів дискомфорту. Ви можете в будь-який час, яке буде для Вас зручним. Навіть якщо знадобитися проведення цілого комплексу уколів, все буде виконано на належному і високоякісному рівні – наші медичні фахівці знають про те, наскільки важливим є кожна дрібниця, кожна деталь, яка стосується людського здоров’я.

Оставьте комменнтарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.