Сімейний лікар в Мелітополі

Home / Pediatrics / Сімейний лікар в Мелітополі
Сімейний лікар в Мелітополі

Сімейний лікар в Мелітополі в лікувально-діагностичному центрі Ler-clinic

Хто такий сімейний лікар і навіщо він потрібен?

Сімейний лікар – це лікар загальної практики, який надає безперервну і всебічну допомогу всій семье.Он не обмежений у часі як звичайний терапевт і несе більше відповідальності за кінцевий результат за станом здоров’я пацієнта.

Перш, ніж звертатися до профільного фахівця, необхідно консультуватися з сімейним лікарем, тому що він огляне Вас в цілому, визначить причину, можливо спадкову або іншу, і правильно порадить Вам подальший маршрут з даної проблеми.

У підсумку, Ви виграєте час, будете підготовлені, відновіть своє здоров’я, не будете займатися самолікуванням, що особливо характерно для наших громадян.

Причини виклику сімейного лікаря можуть бути самими різними: від ГРВІ у дитини до отруєння у дорослого члена сім’ї. Сімейний лікар проведе детальний огляд і призначить аналізи для виявлення точної причини захворювання.

Крім захворювань терапевтичного профілю, лікар загальної практики лікує неважкі і неускладнені форми хвороб (а це до 90% звернень) практично по всіх основних напрямках – ЛОР, офтальмологія, педіатрія, дерматологія, інфекційні хвороби та ін. Він може провести первинну хірургічну обробку неускладнених ран (пов’язану з травмою, наприклад). Обов’язково веде вагітних жінок.

Сімейний лікар в Мелітополі в лікувально-діагностичному центрі Ler-clinic – Ошлакова (Сердюк) Катерина Григорівна

Оставьте комменнтарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.