УЗД при вагітності в Мелітополі

Home / Pediatrics / УЗД при вагітності в Мелітополі
УЗД при вагітності в Мелітополі

Пройти УЗД при вагітності в Мелітополі в лікувально-діагностичному центрі “Ler-clinic”

У перші 12 тижнів вагітності ультразвукове обстеження зазвичай роблять трансвагінально. Починаючи з 12-го тижня обстеження через черевну стінку є найбільш підходящим.

Жовтковий мішок на УЗД. Перше УЗД при вагітності в Мелітополі може проводитися на початку 5-го тижня вагітності, коли вже можна побачити плодове яйце, спочатку ідентифікувати структуру вагітності. Плодове яйце має тенденцію відслідковуватися з 4-5 тижнів вагітності. До 4-го тижня немає сенсу робити УЗД, тому що воно не в змозі виявити ніяких ознак вагітності.

Через кілька днів після початку 5-го тижня вагітності можна виявити в гестаційному мішку структуру жовтого мішка, яка забезпечує ембріон поживними речовинами. Наявність гестаційного мішка і жовткового мішка в матці підтверджує наявність внутрішньоматкової вагітності, відкидаючи можливість позаматкової вагітності, навіть якщо ембріон не видний. Сам ембріон зазвичай видно з 6-го тижня, і його вже можна визначити за вашим пульсом між 6-й і 7-м тижнями.

В цілому, перше УЗД можна проводити протягом 7-го тижня вагітності, коли всі дані, згадані вище, будуть доступні акушера.

Оцінка терміну вагітності по УЗД в Мелітополі

У першому триместрі вагітності ембріон людини зростає і розвивається більш-менш стабільно і передбачувано, і, таким чином, можна оцінити гестаційний вік по його сонографически ознаками. З 2-го кварталу немовлята починають рости з різною швидкістю, залежно від їх генетичних характеристик і умов вагітності, і тоді стає важче оцінити гестаційний вік на УЗД.

Передбачуваний гестаційний вік і очікувана дата пологів будуть визначені більш точно ультразвуком в першому кварталі останнього менструального періоду, особливо для жінок, у яких нерегулярний менструальний цикл або які не можуть пригадати з упевненістю день початку останнього менструального періоду. Якщо дата, розрахована по менструального циклу, відрізняється від дати, розрахованої по УЗД, то остання повинна використовуватися акушерами для оцінки найбільш точного гестаційного віку.

Розмір плодового яйця і, головним чином, куприка-тім’яної розмір (КТР) зазвичай використовуються для оцінки гестаційного віку. Дані, такі як наявність серцебиття, жовткового мішка і видимого ембріона всередині матки також допомагають в оцінці гестаційного віку при вагітності на ранніх термінах.

З 12-го тижня вагітності інші виміри можуть бути використані для оцінки гестаційного віку, такі як окружність голови і стегнової кістки. Вартість проходження УЗД при вагітності в Мелітополі можна знайти на сторінці

Вартість УЗД в Мелітополі

Оставьте комменнтарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.