Записатися на прийом

Home / Записатися на прийом

Кращі доктора

До ваших послуг одні з кращих в Мелітополі лікарів, що спеціалізуються на кардіології, педіатрії, терапевти, сімейні лікарі та інші

Турбота про всі пацієнти

Проявляємо максимум уваги кожному пацієнту – дорослому і маленькому, молодому і літньому. Наша мета – Ваше здоров’я!

Аналізи

Всі дослідження проводяться на найсучаснішому обладнанні, з використанням кращих препаратів і реактивів.

Питання відповідь

У вас є питання?

Лабораторія в Ler-clinic працює 7 днів на тиждень. Забір аналізів здійснюється з 7.00-16.00. Направітельний бланк оформляється на рецепції клініки, потім медсестра проводжає Вас в маніпуляційний кабінет, де здійснюється взяття біологічного матеріалу. Уточнюючі питання по телефону 0 800 30 70 70 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Кабінет ультразвукової діагностики і електрокардіографії в Ler-clinic працює 7 днів на тиждень, в будні дні з 8.00-18.00, у вихідні дні – за попереднім записом. Під час запису медсестра докладно розповість про те, як потрібно підготуватися до дослідження. Запис по телефону 0 800 30 70 70 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України ).

У Ler-clinic існує лояльна система знижок, щомісяця ми обов’язково тішимо наших пацієнтів вигідними пропозиціями.

Записуйтеся на прием к нужному Вам врачу по телефону 0 800 30 70 70 (бесплатно со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины).

Так, все вірно за попереднім записом викликайте до себе додому наших фахівців: сімейного лікаря або педіатра по телефону 0-800-30-70-70 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Сімейний лікар – це лікар загальної практики, який надає безперервну і всебічну допомогу всій родині. Крім захворювань терапевтичного профілю, він лікує неважкі і неускладнені форми хвороб (а це до 90% звернень) практично по всіх основних напрямках – ЛОР, офтальмологія, педіатрія, дерматологія, інфекційні хвороби та ін. Сімейний лікар може провести первинну хірургічну обробку неускладнених ран (пов’язану з травмою, наприклад). Обов’язково веде вагітних жінок. Записуйтеся на прийом до сімейного лікаря в Мелітополі до Ошлаковой (Сердюк) Катерині Григорівні по телефону: 0-800-30-70-70 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

Записатися необхідно до дитячої кардіоревматології. Батькам необхідно пам’ятати: чим раніше виявлено кардіологічне захворювання у дитини і розпочато відповідне лікування, тим більше у нього шансів уникнути важких ускладнень і надалі повноцінно розвиватися. Записуйтеся на прийом до дитячого кардіоревматолога в Мелітополі до Бобкова Максима Вікторовича по телефону 0-800-30-70-70 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

За викликом до Вас додому приїде кваліфікована медсестра і проведе забір необхідних аналізів. Отриманий біологічний матеріал буде в найкоротші терміни доставлений в лабораторію INVITRO для дослідження. Термінове ЕКГ може знадобитися людям, які страждають на серцево-судинними захворюваннями і патологіями серця. Проведення електрокардіографії дозволить швидко отримати інформацію про стан серцевого м’яза, вибрати правильну тактику лікування і вирішити питання про госпіталізацію в медичний заклад. Саме своєчасна діагностика дуже важлива в кардіології. Досить одного дзвінка в лікувально-діагностичний центр “Лер-Клінік” і наші фахівці приїдуть до Вас додому. Медсестри медичного центру виїжджають з 7:00 до 11:00 щодня, крім неділі. Телефон для виклику 0-800-30-70-70 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).